Pokud zde nenaleznete odpověď na svůj dotaz, napište nám.

Z námi pořádaného koncertu chceme vytvořit jak zpracovaný videozáznam pro další použití, tak bychom rádi celý koncert živě přenášeli na velkoplošné obrazovky a současně bychom chtěli koncert živě streamovat i na internet. Které z těchto služeb nám umíte nabídnout?

Všechny. Koncert natočíme jak do záznamu pro následné postprodukční zpracování, přičemž zde není omezen počet použitých kamer (běžně koncerty natáčíme na 10-15 kamer), tak pomocí video režie můžeme přímo na místě obraz stříhat a posílat jak na místní velkoplošné projekce, tak i streamovat na internet. Internet streaming standardně odbavujeme v rozlišení FullHD, nicméně celý proces umíme i v rozlišení 4K. Navíc distribuce signálu na internet může od nás odcházet až na 3 internetové platformy současně (např. Youtube, Facebook a Vimeo).

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám

Máme v plánu uspořádat koncert, ale zatím jsme nepoptávali ani zvukaře, ani osvětlovače. Co všechno nám můžete nabídnout?

Všechno, celou akci pro Vás zrealizujeme tzv. na klíč, což je technicky i ekonomicky výhodnější než poptávat jednotlivé dodavatele zvlášť. Máme k dispozici zastřešená pódia nejrůznějších rozměrů (64m až 119m), ozvučovací techniku pro nazvučení od menších akcí až po velké koncertní sály či open air festivaly o výkonu 70kW. Celou stage nasvítíme až 30 PAR reflektory s otočnými hlavami, stroboskopy a wash efekty doplněné výrobníky umělé mlhy. Dále vlastníme velkoplošnou LED obrazovkou s rozlišením P4,81 pixelu o rozměrech až 6*4m na kterou pošleme obraz z našich kamer skrze on-line střih na 8-stopé video režii doplněný o jakoukoli grafiku, titulky či loga.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám