Pokud zde nenaleznete odpověď na svůj dotaz, napište nám.

Kolik u Vás stojí natáčení dronem?

Cena je s Vámi dohodnuta vždy předem s ohledem na konkrétní projekt. Záleží totiž na tom, zda od nás potřebujete pouze natočené letecké video a nebo je letecké natáčení součástí komplexnějšího projektu s následnou postprodukcí. Určitě ale neváhejte a kontaktujte nás, na základě Vašich informací Vám cenu obratem sdělíme.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám

Máte nějaké povolení pro natáčení dronem?

Samozřejmě máme, na firmě jsme dokonce 2 piloti, kteří mají tzv. „Povolení k provozování leteckých prací“, tj. pořizování leteckých záběrů i pro komerční účely vydané Úřadem pro civilní letectví. Toto povolení můžeme dokladovat jak formou úřední listiny, tak je dohledatelné i na webové stránce ÚCL.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám

Je možné použít dron nejen pro video, ale i pro pořízení fotografií?

Dron kromě záznamu videa umí pořídit i fotografie v rozlišení 20 Mpx. Kromě standardního formátu JPEG mohou být fotografie pořízeny i ve formátu RAW pro další obrazové zpracování.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám

V jakém rozlišení a snímkové frekvenci natáčíte video dronem?

Letecké video je natáčeno při snímkové frekvenci 50 fps při rozlišení FullHD a 2,7K, při rozlišení plného 4K je pak snímková frekvence 25, resp. 30fps.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám

Je nějaké omezení kde se nemůže létat s dronem?

Ano, omezení je dle vyhlášky několik, např. maximální výška, létání v blízkosti letiště, husté zástavby, lidí,… Před každým natáčením zkontrolujeme dané podmínky a vše s Vámi probereme. Každopádně zde platí „Nic není nemožné“, protože i pro ochranná pásma a omezené prostory si můžeme pro konkrétní projekt vyžádat od Úřadu pro civilní letectví zvláštní povolení.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám