Pokud zde nenaleznete odpověď na svůj dotaz, napište nám.

Co všechno fotíte, na co se specializujete?

Každý fotograf má vždy větší cit pro určitý druh fotografie. Někdo preferuje reportážní, jiný portrétní, krajinářskou nebo produktovou fotografii. Velké zkušenosti máme s eventy a focením konferencí a nejrůznějších společenských akcí, stejně tak pro Vás rádi nafotíme Vaše produkty v našem fotoateliéru a mnohaleté zkušenosti máme s focením staveb, stavebních strojů či technologických procesů.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám

Potřebujeme fotografie z výšky – z dronu, nabízíte tuto možnost?

Ano, máme dokonce od Úřadu pro civilní letectví „Povolení k provozování leteckých prací“, tj. pořizování leteckých záběrů i pro komerční účely. Dron kromě záznamu videa umí pořídit i fotografie v rozlišení 20 Mpx. Kromě standardního formátu JPEG mohou být fotografie pořízeny i ve formátu RAW pro další obrazové zpracování.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám

Fotografie chceme použít na firemní propagační materiály a do katalogu. Pomůžete nám se zpracováním?

Samozřejmě že pomůžeme, resp. můžete celý proces grafických návrhů včetně zajištění velkonákladového či velkoformátového tisku nechat kompletně na nás.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám

Upravujete pořízené fotografie nebo nám je dodáte v surovém stavu?

Záleží na Vašich představách, nicméně každou fotku před odesláním zkontrolujeme a provedeme na ní minimálně základní grafickou úpravu (křivky, barvy, kontrasty,…). Někteří fotografové říkají, že fotí tzv. „na první dobrou“ a hned po akci Vám přímo z karty zkopírují na místě všechny fotografie bez toho, aniž by udělali minimálně selekci. S tímto nesouhlasíme a pakliže to nevyžaduje momentální situace (např. okamžitý report na sociální sítě), tak Vás nechceme zatěžovat výběrem s následnou komunikací, které fotky upravit a které nikoliv. Samozřejmě i Vy můžete do úprav kdykoliv zasáhnout formou požadavku například na retuše apod.

Nestačila vám tato odpověď? Napište nám