Profesionální
videoprodukce

Věříme, že zkušenost je klíčová. Máme mnohaletou praxi ve videoprodukci, rozumíme prezentaci a Vašim potřebám.

Rychlá komunikace, flexibilní řešení a hluboké porozumění nabízených služeb vytváří produkt, který Vaší společnosti dodá konkurenční výhody.

Propagační videa | AVIDIS Živé přenosy | AVIDIS Letecká videa | AVIDIS Animace a vizualizace | AVIDIS Fotografie | AVIDIS Hudební produkce | AVIDIS Pasportizace | AVIDIS
 
Propagační videa | AVIDIS

Propagační videa

Posouváme prezentaci firem a značek na vyšší úroveň. Profesionální firemní videa zachycují Vaši firmu, služby, produkty i emoce. Firemní propagační video má vysoký potenciál z hlediska PR, komunikace a HR strategie. Pro profesionální výsledek využíváme digitální techniku Full HD a 4K, vysokorychlostní kamery, kamerové jeřáby, steadycam, slidery nebo letecké záběry pomocí dronu.

Živé přenosy | AVIDIS

Živé přenosy

Realizujeme živé přenosy s možností vícekamerového snímání a on-line střihu, vše v kvalitě Full HD nebo 4K. Samozřejmostí jsou velkoplošné projekce na LED obrazovku ve velikosti až 6 x 4 m. Máme 3 nezávislé režijní pracoviště s osmi stopou režií ve 4K, propojení kameramanů s režií pomocí bezdrátového přenosu obrazu a rovněž spojení pomocí optických kabelů i na velké vzdálenosti.

Letecká videa | AVIDIS

Letecká videa

Svět z ptačí perspektivy nám odhaluje věci, kterých bychom si za běžných okolností vůbec nevšimli. Dopřejte si tento pohled i ve svých videích díky profesionálním, pilotem pořízených leteckých záběrů, natáčení, focení, měření, mapování terénu a objektů. Vše v rozlišení až 4K nebo FullHD.

Animace a vizualizace | AVIDIS

Animace a vizualizace

Obor animace a vizualizace Vám pomůže realizovat Vaše sny. Vymodelujeme 3D objekty libovolného tvaru, rozsahu a složitosti, živé či neživé. 2D a 3D vizualizace a animace skýtají nekonečné možnosti znázornění s možností zasazení do reálného prostředí. Výsledkem je efektivní reklamní, marketingové nebo propagační, animované vizualizace.

Fotografie | AVIDIS

Fotografie

Nabízíme Vám komplexní služby zahrnující fotodokumentaci, fotoreportáže či produktovou fotografii, ale také grafické úpravy fotografií, skenování filmů či diapozitivů pomocí filmového skeneru a zhotovení fotografií.

Hudební produkce | AVIDIS

Hudební produkce

Nabízíme kompletní realizaci hudební produkce dle Vašich potřeb, požadavků a přání. Nezáleží na tom, zda jste začínající kapela či profesionální muzikant. Náš vstřícný přístup se nemění. Vždy usilujeme o to, co nejlépe naplnit Vaše představy o své vizuální a hudební prezentaci.

Pasportizace | AVIDIS

Pasportizace

Proces pasportizace, tedy proces sběru informací o stavebnětechnickém stavu objektů a tvorbě pasportů, je jednou ze základních činností při správě majetku. Provádíme obrazovou dokumentaci a tvorbu softwarových databází napojených na informační systém. Při natáčení a zpracování materiálů pečlivě dbáme na všechny detaily.

První krok k úspěchu

Ve skutečnosti kvalita, kterou od nás můžete očekávat při osobním setkání, vychází nejen z produktů, které nabízíme – je to součást naší kultury a DNA AVIDIS.

Osobní schůzka

Na osobní schůzce nabídneme diferencovaná řešení našich služeb, která splní jedinečné požadavky a očekávání našich zákazníků.

Scénář

Bez ohledu na výzvu, vždy najdeme řešení pro prezentaci Vašeho podnikání. Od živých přenosů až po hudební produkci si můžete být jistí, že jsme vždy schopni Vás ve Vašich cílech podpořit.

Realizace

Kvalita znamená pochopení, že každý detail je tak zásadní jako výsledný produkt. Při výsledné realizaci nezapomínáme na naše hodnoty a interní postupy, abychom zajistili, že vždy nabízíme nejlepší řešení.